Martina Kociánová do divadla vstoupila prostřednictvím muzikálu. Tři roky zpívala jednu ze sólových rolí v úspěšném muzikálu Krysař. Po té se zaměřila především na klasickou hudbu. Zúčastnila se několika mezinárodních pěveckých soutěží. Za činnost v oblasti umění jí v roce 2002 udělila Evropská unie umění Cenu Gustava Mahlera. Koncertuje nejen na domácích scénách, ale také v Německu, Rakousku, Japonsku či na Kypru. Ve své koncertní činnosti se věnuje i dětem. Koncertní program „Vážná“ hudba nemusí být vážná“ se snaží mladým lidem přiblížit klasickou hudbu a osobnost W.A.Mozarta.
Téměř dvacet let pravidelně vystupuje s Triem Amadeus. Tento projekt je mimořádný především tím, že úpravy písní i árií pro mezzosoprán a dechové trio vznikají speciálně pro jejich společné koncerty, na kterých přinášejí posluchačům skladby nejen Wolfganga Amadea Mozarta, ale i řady dalších mistrů v osobité úpravě pro dva klarinety - Karel Dohnal a František Hlucháň a fagot - Peter Hlucháň.

Účinkují:

Karel Dohnal

Jeden z nejúspěšnějších umělců mladé generace je laureátem řady významných mezinárodních soutěží (Pražské jaro 2002, Bayreuth 2001, Ostende 1999, Sevilla 1997, Londýn 1997). Po absolvování Ostravské konzervatoře ve třídě Petra Bohuše a Akademie múzických umění v Praze u Vlastimila Mareše pokračoval ve studiu na vysokých školách v Londýně, Berlíně, Petrohradě a Hilversumu. Pravidelně vystupuje s našimi i zahraničními orchestry a komorními soubory. Je členem orchestru Státní opery Praha, Pražského klarinetového kvarteta a Tria Amadeus. Velký ohlas měla jeho ne dá ;vná vystoupení s Editou Gruberovou na Pražském jaru, koncert s kvartetem Pavla Haase na prestižním Boodensee festivalu v Německu, koncerty v Londýně, Holandsku, Číně či recitál na světovém kongresu klarinetistů v Atlantě. Zcela mimořádným úspěchem pak byla jeho předloňská účast na jedné z největších světových soutěžích „Premio Valentino Bucchi“ v Římě, kde získal 1.cenu. Natočil několik CD jak sólového tak komorního repertoáru. Pravidelně vyučuje na kurzech u nás i v zahraničí. Letošní sezóna zahrnuje provedení koncertů Webera, Mozarta, Francaixe, či vystoupení na festivalech v České republice, Holandsku, Německu, Anglii a Rusku. Karel je oficiálním hráčem prestižního výrobce klarinetů, francouzské firmy Selmer a americké firmy Rico, na jejíž plátky hraje.

František Hlucháň

Vystudoval konzervatoř v Žilině a AMU v Praze. Své vzdělání si rozšířil na mistrovských kurzech v Německu, Maďarsku a na Slovensku. Zúčastnil se řady soutěží u nás i v cizině. Je finalistou soutěže v německém Markneukirchenu a v Bratislavě. Během své kariéry koncertoval v mnoha evropských státech, ale například také v Jihoafrické republice. Je ředitelem Základní umělecké školy v Praze 11.

Peter Hlucháň

Vystudoval konzervatoř v Žilině a AMU v Praze. Zúčastnil se řady národních i mezinárodních soutěží. Spolupracuje s předními orchestry u nás i v zahraničí (Scala Theatre Basel, Filharmonie of Nations Hamburg). Vystupoval v mnoha zemích Evropské unie, ale také v Japonsku, USA, Izraeli, Austrálii, Libanonu, Spojených arabských emirátech atd.